KONST / Litografier / Färglitografi 15362060
nr 1536 2060
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Signerad, numrerad 23/70, daterad 81. Färglitografi, bildmått: 41x60 cm, yttermått inklusive ram: 45x64 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 april 2023
kl 18:57:04
18/4 18:12:35
24 apr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas